Byt 3+kk, Fischerova, Olomouc

Byt  3+kk, Fischerova, Olomouc

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji exklusivní byt 3+kk v lokalitě Olomouc - Nové Sady, ul. Fischerova o rozloze 84m2 + 3 terasy o celkové výměře 26m2. Bytová jednotka se skládá z centrální chodby, ze které se dostanete do koupelny, WC, dětského pokoje, obývacího pokoje a do komory, která je důležitou součástí uvedené bytové jednotky. Součástí obývacího pokoje je kuchyňský kout o rozloze cca 8m2, z obývacího pokoje je vchod do prostorné ložnice....

více >>

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji exklusivní byt 3+kk v lokalitě Olomouc - Nové Sady, ul. Fischerova o rozloze 84m2 + 3 terasy o celkové výměře 26m2. Bytová jednotka se skládá z centrální chodby, ze které se dostanete do koupelny, WC, dětského pokoje, obývacího pokoje a do komory, která je důležitou součástí uvedené bytové jednotky. Součástí obývacího pokoje je kuchyňský kout o rozloze cca 8m2, z obývacího pokoje je vchod do prostorné ložnice. Dispoziční řešení bytové jednotky je velmi zdařilé a tvoří funkční celek. Bytová jednotka disponuje celkem 3 terasami, z obývacího pokoje je přes francouzské okno vstup na terasu č.1 o rozměru 14m2, z ložnice přes francouzské okno vstup na terasu č. 2 o rozměru cca 5m2 a z dětského pokoje je vstup na terasu č. 3 o rozměru cca 7m2.

Bytová jednotka je orientována na jihozápad, dostatečně prosvětlená a vzdušná. Náklady na bydlení při pětičlenné rodině jsou cca 5.000 Kč / měs.

V přízemí bytového domu má ordinací praktický lékař pro dospělé a zároveň i dětský lékař. Na rohu bytového domu je velmi dobře provozovaná vietnamská večerka, kde mají otevřeno prakticky pořád a majitelé jsou velmi pozorní a svůj obchod zásobují průběžně během celého dne. V bezprostřední blízkosti se nachází veškerá občanská vybavenost (TRAM, BUS, škola, školka, supermarket).

<< skrýt
Cena:3.850.000 Kč (za nemovitost)
Provize:+ provize RK
Lokalita:Fischerova 7, Olomouc, Olomoucký kraj
Typ objektu:Byty
Plocha:84 m2

Kontaktovat makléře

kopecny foto makler male

Ing. Vlastimil Kopečný

realitní a hypoteční makléř

tel.: +420 777 111 599

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kontaktovat makléře
Kontaktovat makléře

E-mail
Jméno
Zpráva