Prodej pozemku 1154m2 Velký Týnec

Nabízíme Vám výhradní prodej stavební parcely v obci Velký Týnec na ulici Masarykova. Parcela, která má ideální orientaci na jihozápad, má obdélníkový tvar a nabízí soukromí, klid, a každodenní výhled na západ slunce. Na pozemku je velká stodola, studna, sklípek, vzrostlé ovocné stromy. Pozemek je oplocený. Na hranici pozemku jsou veškeré inženýrské sítě. Tento krásný pozemek je vhodný pro stavbu rodinného domu i s větší zastavěnou plochouvíce >>

Nabízíme Vám výhradní prodej stavební parcely v obci Velký Týnec na ulici Masarykova. Parcela, která má ideální orientaci na jihozápad, má obdélníkový tvar a nabízí soukromí, klid, a každodenní výhled na západ slunce. Na pozemku je velká stodola, studna, sklípek, vzrostlé ovocné stromy. Pozemek je oplocený. Na hranici pozemku jsou veškeré inženýrské sítě. Tento krásný pozemek je vhodný pro stavbu rodinného domu i s větší zastavěnou plochou (bungalov).

V této obci je veškerá občanská vybavenost: škola školka, obchody, restaurace, kino, obecní policie, dětská hřiště. Poloha pozemku ideální, výborné napojení na dálnici, autobusová zastávka je u pozemku. Olomouc, cca 8 min. autem. Tento výjimečný pozemek doporučuji k prohlídce.

<< skrýt
Cena:2.900.000 Kč (za nemovitost)
Provize:včetně provize
Lokalita:Velký Týnec, Olomoucký kraj
Typ objektu:Pozemky
Plocha:1154 m2

Kontaktovat makléře

nikolov 

Georgi Nikolov

realitní makléř

tel.: +420 608 888 086

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kontaktovat makléře
Kontaktovat makléře

E-mail
Jméno
Zpráva