O nás

Provozovatel portálu prima-reality.cz je společnost PRIMA FINANCE s.r.o. Jedná se poradenskou kancelář se specializací na hypoteční úvěry a na základě silné poptávky ze strany našich klientů jsme rozšířili naše obchodní zaměření o realitní služby. 

Základní informace o PRIMA FINANCE s.r.o.

  • nezávislá společnost znamená, že jsme zcela bez závazků ke konkrétní finanční instituci. Stojíme v oblasti financí mezi dvěma stranami: stranou nabídky, kterou tvoří finanční instituce se svými produkty, a stranou poptávky, kterou tvoří naši klienti se svými potřebami, cíli a přáními.
  • naše činnost spočívá ve zprostředkování vzájemně prospěšného obchodu mezi oběma stranami. Na straně nabídky analyzujeme finanční produkty a klientům pak pomáháme najít, co je pro ně v daném období finančně smysluplné a co už ne. Naší nejdůležitější rolí je být opravdovým průvodcem na cestě k finanční nezávislosti a přinášet lidem peníze navíc.
  • Jsme tady proto, že běžný klient, který se plně věnuje své profesi, se nedokáže – a ani na to nemá čas – orientovat v nepřehledné záplavě informací a vybrat si v danou chvíli pro sebe to nejlepší. V oboru finančnictví došlo k tak obrovskému rozmachu, že z původních dvou tří finančních institucí před dvaceti lety se jejich počet zněkolikanásobil.
  • pro svou činnost splňujeme všechny zákonem stanovené podmínky.

Naše portály

prima-finance

prima-hypoteka

prima-reality-png